Zaręczynowe pierścionki z bursztynem

Nie wszyscy mężczyźni należą do romantycznych. Wielu z nas marzą się książęta na białych koniach, jednak są to bajki. Takich facetów nie ma w tych czasach. Trzeba nie mieć aż tak krytycznego gustu i czasami przymknąć oko na wady. To jest podstawa do zachowania zdrowego związku przez wiele lat. Trzeba też umieć sobie wybaczać.

Pierścionek zaręczynowy z oczkiem z bursztynu

pierścionki z bursztynem srebrneMój mężczyzna nie pasował z opisu do księcia z bajki. Jednak byłam z nim szczęśliwa. Czułam, że planuje się powoli oświadczyć, więc postanowiłam trochę mu pomóc. Na pewno nie wiedział co mi kupić. Zabrałam więc go kiedyś, niby od niechcenia, oglądać pierścionki z bursztynem srebrne które bardzo mi się podobały. Przymierzałam kilka, żeby mógł zobaczyć, jaki mam rozmiar. Chciałam w ten sposób trochę popchnąć go do działania. Parę dni później widziałam, że wyraźnie się czymś stresuje,coś kombinuje. Jako, że znałam go długo, wiedziałam, że coś się dzieje, mimo, że nie mówił. Coś chował przede mną, szeptał z kimś przez telefon. Kiedyś wróciłam do domu z pracy i zobaczyłam zgaszone światła i świece. Byłam zaskoczona, myślałam, że nigdy by nie wpadł na coś takiego. Siedział przy stole z różą i zamówionym obiadem orientalnym. Gdy mnie zobaczył, uklęknął i zobaczyłam wspaniały pierścionek, który wcześniej oglądaliśmy w sklepie. Miał duże oczko i stwierdziłam, że jednak ma gust, bo wybrał najładniejszy z tych pierścionków. Od razu go założyłam i oczywiście się zgodziłam.

Uwielbiam biżuterię, chyba jak każda kobieta. Srebrny pierścionek z bursztynem stał się moim najcenniejszym okazem. Bardzo mi się podobał i postanowiłam nigdy go nie zdejmować, nawet do snu, żeby przypadkiem nigdy nie zgubić. Taka biżuteria dodaje kobiecie klasy, a bursztyny zawsze były dobrze przez nas odbierane-jako dobry symbol.