Zapięcia karabińczyki do smycz

 

Od wielu lat prowadzę swoją własną firmę. Przejęłam ją jeszcze po moim dziadku. Rodzinny biznes jest nam bardzo bliski od wielu pokoleń. Ja sama udoskonaliłam go o wielu różnych rzeczy. Przede wszystkim wprowadziłam dużo modernizacji.

Jakie zapięcia karabińczyki do smyczy są dobre?

zapięcia karabińczykiOd wielu lat prowadzimy hurtownie i produkcję artykułów zoologicznych. Nasza firma mieście w Małopolsce niedaleko Krakowa. Mamy do Krakowa około dwudziestu pięciu kilometrów. Jest to wielkim atutem, ponieważ zaopatrujemy całe miasto Kraków, jak i najbliższe okolice. A kilka miesięcy temu zaczęliśmy dostawy na terenie całego kraju oraz sprzedaż internetową. Naszym najliczniejszym asortymentem są zapięcia karabińczyki i specjalne okucia do smyczy, szelek i obroży. Tworzymy je nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat i dostarczamy poza sklepami zoologicznymi także do wszystkich wiodących producentów smyczy, obroży i szelek. Nasze karabińczyki i obroże występują w różnych rozmiarach i kolorach. To właśnie różne barwy są najbardziej poszukiwaną cechą jeśli chodzi właśnie o karabińczyki i okucia smyczy i obroże. Dodatkowo sprzedajemy także różne taśmy, z których mogą powstawać gotowe smycze, obroże, szelki czy inne psie gadżety. Sami również zajmujemy się szyciem gotowych produktów i ich sprzedażą do sklepów zoologicznych. Nasza marka jest dość duża i rozpoznawalne na całym świecie jeśli chodzi właśnie o smyczy. Cechą charakterystyczną są złote karabińczyki, które zawsze dodajemy do naszych produktów.

Sprzedaż internetowa przyczyniła się do dalszej ekspansji naszego rodzinne biznesu. Wkroczyliśmy na nowe ścieżki sprzedażowe, co przyczyniło się do jeszcze większej popularności naszych produktów, a także do tego, że dostępność naszych rzeczy jest teraz na bardzo wysokim poziomie.