pasy transportowe

Zakupy do firmy i pasy transportowe

Mamy taką firmę transportową, i zajmuję się zamówieniami. Ostatnio sprawdzano wyposażenie adr i na szczęście stwierdzono, że wszystkie auta są w nie wyposażone. Więc chociaż jeden problem z głowy. Zamówiłam więc tego dnia tylko papier do tachografu, bo to rzecz o której nie można zapomnieć. Wszystkie ruchy kierowcy na drodze są tam rejestrowane.

Pasy transportowe musza być dobrze zabezpiczone

pasy transportoweMusieliśmy też sprawdzić, czy pasy transportowe są dobrze zabezpieczone. Aby dobrze izolować, niezbędny jest narożnik pasa transportowego. To taka mała plastikowa zawleczka, no, taki ochraniacz. Jak już wszystko było sprawdzone, to mogłam w końcu iść na przerwę. Tam spotkałam mojego kolegę, z którym dawno już się nie widziałam. Pracuje w konkurencyjnej firmie. Ale nie ma między nami żadnych scysji, dobrze się dogadujemy. Kiedyś nawet chodziliśmy razem na kawę, ale zmienili nam godziny przerw, i wszystko uległo zmianie. A szkoda, bo lubiłam z nim spędzać czas. Jak już na siebie trafiliśmy, to musieliśmy obgadać zaległości. Poszliśmy więc na jakąś kanapkę i kawę. Ja musiałam zamówić sobie ogromną kawę, żeby nie zasnąć, bo nie spałam w nocy. Denerwowałam się różnymi sprawami rodzinnymi, i czekałam na telefon od siostry, bo złamała sobie nogę spadając ze schodów. Czekałam aż zadzwoni, i powie, co tam wynikło z tej sytuacji, i jak się czuje. A jak już się dowiedziałam, to i tak nie mogłam zasnąć ze zdenerwowania. Ostatnio to w ogóle mam jakieś problemy ze snem, nie wysypiam się za grosz, i tylko na tych kawach wiecznie jadę. Wiem, że tak długo nie pociągnę, więc muszę się wybrać do lekarza w wolnej chwili. No a z przyjacielem porozmawialiśmy o zaległych sprawach, i było bardzo miło.

Powiedział, że dostał awans, i przez to ma jeszcze więcej pracy, ale za to zarobki chociaż wyższe. Ja pracuję na tym samym stanowisku od lat, i o awansie mogę tylko pomarzyć, ale pogratulowałam mu szczerze. Zasługiwał na to, bo na prawdę się stara ze wszystkim. Mam nadzieję, że teraz będziemy na siebie wpadać już częściej, bo tak smutno, jak muszę spędzać przerwy sama.

Zakupy do firmy robiliśmy na: master-tir.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.