Zabieram córkę do sklepu z biustonoszami

Moja córka jest w okresie dojrzewania i dużo z nią rozmawiam na różne tematy. Ostatnio przyszła do mnie i powiedziała, że chciałaby nosić biustonosz, ponieważ jej koleżanki w klasie już mają a ona źle się bez niego zaczęła czuć. Postanowiłam zabrać ją na zakupy.

Córka w sklepie wybrała sobie sportowy biustonosz

sklep z biustonoszemCórka od razu wiedziała jaki konkretnie biustonosz jej odpowiada a ja wiedziałam dzięki temu gdzie znajdę sklep z biustonoszem, który chce mieć córka. Pojechałyśmy na zakupy w sobotę z samego rana. Córkę interesują biustonosze sportowe i takie jej kupię. Od razu dostanie kilka par, żeby miała na zmianę. Moja córka dość szybko dorosła a jeszcze pamiętam jak była taka malutka. Czas szybko leci a po dzieciach dopiero to widać tak na prawdę. W sklepie była moja ulubiona ekspedientka. Od powiedziałam, że szukamy z córką biustonosza w sportowym stylu. Dodałam, że to będzie pierwszy biustonosz córki i ekspedientka pobrała od niej wymiary. Nauczyła ją nawet na przyszłość jak sprawdzać i dobrze dopasować wymiar. Kiedy córka już wiedziała jakiego rozmiaru biustonosz jest jej potrzebny to poszła przeglądać stojaki z biustonoszami. Ja w tym czasie rozmawiałam z ekspedientką i dowiedziałam się, że w sklepie będą całkiem nowe artykuły, ponieważ zmieniła dostawcę. Ceny będą nieco wyższe, ale za to będzie to ekskluzywna bielizna. Dopytałam ją kiedy jest planowana pierwsza dostawa i zapewniłam, że na pewno ją odwiedzę. Córka wzięła trzy biustonosze do przymierzalni i mam nadzieję, że coś wybierze.

Wszystkie jej pasowały i kupiłam je. Teraz córka będzie tak samo jak jej koleżanki nosić biustonosz sportowy. Już na to czas a nie chcę, żeby odbiegała od rówieśniczek. Musi się czuć dobrze i wiedzieć, że zawsze może liczyć na moją pomoc.