dj

wynajem dj na wesele

Ta agencja muzyczna ściśle współpracuje z agencjami ślubnymi. Tymi z mniejszych jak i większych miast. Każdy dj z naszej firmy jest dostosowywany ściśle do planu wesela, do jego klimatu czy też wymagań młodej pary, najczęściej panny młodej, bo nie ukrywajmy to ich wymarzony dzień od zawsze.

Dj i fotograf?

djStaramy się ściśle dopasowywać muzykę pod typ gości, którzy będą na weselu. Przed tym jak zaczniemy przygotowywać harmonogram zabawy sprawdzamy jacy goście dotrą na wesele. Dj na wesele powinien przewidywać również na bieżąco czy goście bawią się dobrze i przy jakich klimatach częściej wstają od stołu. Każdy nasz dj weselny przeszedł specjalne szkolenia, które miały go do tego przygotować. Nasz sprzęt jest bardzo dobrej jakości i staramy się żeby wszystko zawsze było w pełni profesjonalne. Nasi dj śląsk to często także osoby pasjonujące się fotografią, dlatego postanowiliśmy to również połączyć i oprócz tego że to dj wesele to jeszcze pełni formę fotografa zza konsoli. To bardzo ciekawe i oryginalne, że nasi dj na wesele łączą oba te można ująć sporty. Podczas naszej dziesięcioletniej kariery nie zdarzyło się ani razu, żeby goście byli niezadowoleni czy rozczarowani. Wszyscy chwalą naszą markę i polecają nas innym. Telefony się nie urywają ponieważ goście sami dzwonią kiedy ich znajomi biorą śluby i wesela. Także nasz marketing to głównie poczta pantoflowa i tak na prawdę nie musimy się za bardzo wysilać gdyż marka broni się sama za siebie.

Kilku naszych dj ma również wykształcenie muzyczne, niektórzy prowadzą również audycje w radio, są bardzo utalentowani i wszechstronni. Jeżeli gramy na przykład dla rodziny, w której są muzycy proponujemy orkiestrę, którą też wynajmujemy, jeżeli jedziemy na Śląsk, będzie tam odpowiedni do klimatu dj. Jesteśmy elastyczni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.