Wybieramy spawarkę SPARTUS

Spawanie uznawane jest za jedną z najbardziej popularnych oraz uniwersalnych metod łączenia. W dziedzinach, w których konieczne jest sprostanie najwyższym wymaganiom dotyczącym jakości, standardowe rozwiązania mogą okazać się niewystarczające. Dlatego właśnie marka SPARTUS gwarantuje spełnienie oczekiwań spawaczy oraz uzyskanie wymaganej jakości spoin za rozsądną cenę. Jakie aspekty są ważne w przypadku zakupu?

Wykorzystujemy nowoczesną spawarkę MIG

spawarka MIG SpartusPółautomaty spawalnicze SPARUS są to wysokiej jakości urządzenia, które są przeznaczone do spawania elektrodą topliwą w osłonie z gazów obojętnych i aktywnych. Dostępne są zarówno modele klasyczne, jak i z pulsacją. Jeżeli interesuje nas dobra jakościowo spawarka MIG Spartus oferuje takie urządzenia. Poszczególne dostępne modele różnią się pod względem napięcia zasilania, a także zakresu regulacji prądu. Dodatkowo ważnym aspektem jest podany w wartościach procentowych cykl pracy, a także typ podajnika, szpula drutu oraz średnica drutu. Poszczególne modele także posiadają przełącznik 2T/4T i mogą umożliwiać spawanie elektrodą otuloną MMA. Dla klientów ważne bywają także wymiary oraz waga. Dlatego właśnie producenci oferują także niewielkich wymiarów spawarki. Dobre jakościowo modele posiadają specjalne zabezpieczenie przed przeciążeniami oraz przed przegrzewaniem. W sytuacji, kiedy wystąpi jakikolwiek z problemów, zapali się alarmowa lampka na przednim panelu, natomiast prąd zostaje automatycznie odcięty.

Dostępne na rynku spawarki SPARTUS posiadają także podajniki drutu, często dwurolkowe, jak również specjalne mocowania na szpulę. Uchwyty spawalnicze czy przewody masowe są zamontowane na stałe. Dzięki niewielkim wymiarom takie spawarki mogą sprawdzać się w czasie wykonywania prac zarówno na zewnątrz, jak i w terenie, gdzie nie jest wymagane przemieszczanie się wraz z ciężką butlą gazową. W skład pakietu wchodzi źródło, uchwyt, przewód masowy i instrukcja obsługi.