meble lite drewno

Wybieram meble z litego drewna dla koleżanki

Cześć wam, mam na imię Adam i właśnie postawiono przede mną wielkie wyzwanie. Od zawsze moi znajomi chwalili mnie za niesamowite wyczucie smaku w kwestii dekoracji i urządzania wnętrz. Często żartowałem, że jak im się tak bardzo podobają moje aranżacje, to śmiało mogą zatrudnić mnie, jako dekoratora.

Meble z litego drewna – wymiana na nowe

meble lite drewnoTak też się stało. Kaśka (moja wieloletnia przyjaciółka) zadzwoniła do mnie kilka dni temu i powiedziała, że chce wymienić klasyczne meble z litego drewna w salonie, dlatego też przyda się jej moja pomoc. Zgodziłem się bez zastanowienia i czym prędzej zabrałem się za przeglądanie ofert salonów meblowych. Wiedziałem jedynie, że Kaśka chce lite drewno poza tym miałem wolne pole do działania. Znalazłem już kilka ciekawych propozycji, między innymi meble indyjskie, jednak w oko wpadły mi również meble kolonialne. Zanim jednak dokonam ostatecznego wyboru, wybiorę się do stolicy na poszukiwanie inspiracji. Warszawa zawsze działa na mnie pobudzająco. W końcu to tu, jako pierwsze docierają najnowsze trendy. Strasznie się cieszę, że będę mógł pomóc mojej przyjaciółce w urządzeniu salonu. Boję się jednak, że nie będę w stanie spełnić jej oczekiwań. Chciałbym, żeby wybrane przeze mnie meble drewniane do salonu były strzałem w dziesiątkę. Kurczę, jednak aranżowanie własnej przestrzeni jest dużo prostsze. Mam jednak nadzieję, że poradzę sobie z nowym wyzwaniem. Będziecie trzymać za mnie kciuki? Chciałbym relacjonować tutaj dla was postępy mojej pracy, mam nadzieję, że czasem będziecie tu zaglądać, oceniać moją pracę i pomagać mi w podejmowaniu ważnych decyzji.

No nic, ruszam do miasta, kiedy tylko wrócę dam wam znać, czy udało mi się znaleźć te idealne meble. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do tego byście dzielili się ze mną swoimi pomysłami na aranżacje wnętrz!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.