Wspaniałe projektowanie ogrodów

 

Nasi rodzice są bardzo nowocześni. Obsługują laptopy, tablety, mają telefony z internetem i często zamawiają coś przez internet. Płacą kartą, robią przelewy internetowe i nie boją się nowej technologii. Dzięki temu znają panujące trendy, bo cały czas przeglądają sieć. I przez to mają co chwila pełno nowych pomysłów.

Projektant ogrodów ma świetną pracę

projektowanie ogrodów krakówOstatnio rodzice zauważyli jakieś nowe projekty ogrodów w internecie i oczywiście stwierdzili, że i w naszym ogrodzie potrzeba jakiegoś powiewu nowości. Dlatego projektowanie ogrodów kraków było u nas w domu na tapecie tematem numer jeden. Zamówili projektantów ogrodów z Krakowa i przyglądałam się, jak wygląda ich praca. Na początek obeszli cały ogród, cały czas coś notowali i coś kreslili. Rozmawiali z nami o tym, czego byśmy oczekiwali od ich pracy. Pokazywali też gotowe projekty jakie wykonali. Bardzo mi się spodobały zwłaszcza elementy wodne i małe fontanny. Rodzicom na szczęście również, dlatego poprosili o takie również i u nas. Poza tym, całkowicie zmieniliśmy ułożenie kwiatów i posadzono nowe krzewy z różami. Róże tak pięknie wyglądały w ogrodzie, że od razu zrobiłam im całą sesję zdjęciową. Kiedy tak przyglądałam się pracy projektantów, to stwierdziłam, że sama chętnie też tak bym jeździła do różnych domów i projektowała różne miejsca. Miałam zawsze dużo pomysłów, więc mogłabym spróbować. Muszę przyznać, że nasz ogród z każdym dniem piękniał dzięki zabiegom naszych projektantów. W końcu zaczął wyglądać jak ogród.

Najbardziej urzekła mnie fontanna z wodnymi kwiatami. Wyglądała niesamowicie i tutaj ukłon wielki do projektantów za tak precyzyjny projekt. Nie mogłam się nadziwić, że w parę dni można wymyślić coś tak pięknego. Muszę teraz zaprosić koleżanki do ogrodu na jakieś świętowanie tych zmian.