Urodzinowa fotobudka

Moje tegoroczne urodziny były najlepszymi w moim życiu. Skończyłam dwadzieścia pięć lat i urządziłam wielką imprezę – lepszą niż moja osiemnastka. Przyjęcie było bardzo udane i wszyscy świetnie się bawiliśmy. W czasie imprezy zaplanowałam wiele atrakcji, a jedną z nich była możliwość robienia sobie zdjęć w fotobudce. Wszystkim niesamowicie się ta atrakcja spodobała.

Fotobudka najbardziej spodobała się gościom 

fotobudka KatowicePierwszy raz fotobudkę miałam okazję zobaczyć na targach kosmetycznych. Było to jakieś trzy lata temu, więc wtedy jeszcze nie spodziewałam się, że zorganizowanie czegoś takiego w prywatnych celach jest takie łatwe. Potem parę razy widziałam ją na różnych imprezach i zapragnęłam też mieć taką atrakcję na zbliżających się urodzinach. Teraz, kiedy fotobudki stały się tak bardzo popularne (co oczywiście w ogóle mnie nie dziwi i strasznie się z tego cieszę) nie jest trudno znaleźć przedsiębiorcę, który oferuje takie usługi. Ja, żeby wynająć fotobudkę postanowiłam skorzystać z Internetu i znalazłam ofertę, która mi odpowiadała przy pomocy hasła „fotobudka Katowice” wpisana w przeglądarkę internetową. Wynajem fotobudki nie było aż takie drogie. Oczywiście jest to pewne obciążenie dla budżetu imprezy, ale moim zdaniem zdecydowanie zdobycie takiej budki na jakiekolwiek większe przyjęcie zdecydowanie się opłaca. W każdym razie w moim przypadku był to genialny pomysł i goście byli naprawdę zachwyceni tym, że mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i przy tym po prostu dobrze się bawić.

Na kolejną dużą imprezę jaką będą organizować pewnie już nie wynajmę fotobudki, ponieważ mimo wszystko uważam, że gości trzeba zaskakiwać. Jednakże i tak mogłabym ten typ atrakcji polecić każdemu, kto zastanawia się jak sprawić żeby goście zapamiętali jego imprezę. Fotobudka, którą wynajęłam robiła bardzo ładne jakościowo zdjęcia i większość z nich niesamowicie mi się podoba.