Tworzę aplikacje na Androida

Studiuję informatykę na jednej z dużych politechnik i w przyszłości chciałabym być pełnoprawną programistką. Pisząc „pełnoprawna programistka” mam na myśli to, że chce być zatrudniona na stałe w firmie, która zajmuje się szeroko pojmowanym IT. Do ukończenia studiów zostało mi tylko kilka miesięcy ale wydaje mi się, że moje CV jest całkiem interesujące. W wolnym czasie tworzę różnego rodzaju aplikacje i programy.

Tworzenie aplikacji to moja pasja

niedrogie tworzenie aplikacji na androidaPoczątkowo projektowałam aplikacje dla samej siebie. Po prostu po to by poćwiczyć i sprawdzić swoje umiejętności. Strasznie lubię programować. Pierwszą aplikacją jaką stworzyłam był licznik kalorii – byłam wtedy akurat na etapie chęci zgubienia paru zbędnych kilogramów. Teraz programuje już za pieniądze i swoje usługi reklamuję w Internecie. Nadal nie skończyłam jeszcze studiów ale i tak uważam się za profesjonalistkę w tej dziedzinie. Aby sobie trochę drobić to oferuję niedrogie tworzenie aplikacji na Androida. Bardzo dużo firm chce przyciągnąć nowych klientów oraz oferować swoje usługi poprzez aplikacje, więc nie narzekam na ilość zleceń i zarabiam całkiem nieźle. Oczywiście początki nie były proste. Pierwsze swoje zlecenie dostałam od znajomego mamy, która powiedziała mu, że interesuję się programowaniem. Za samo stworzenie aplikacji mi nie zapłacił ale polecił mnie swoim znajomych w branży. I od tego wszystko się zaczęło. Mimo, że moje stawki nie są wysokie to i tak staram się tworzyć wszystkie aplikacji najlepiej jak potrafię.

Swoją przyszłość wiążę z branżą IT i mam nadzieję, że po skończeniu studiów szybko znajdę prace. Tworzenie aplikacji jest ważną częścią mojego życia i jest to czynność, która mnie relaksuje. Bardzo się cieszę, że mogę zarabiać robiąc to co sprawia mi przyjemność.