Szukając odpowiedniego miejsca na wesele

Mieszkam na Pomorzu, z kolei mój narzeczony pochodzi z Wielkopolski. Problem jest taki, że bierzemy ślub i do końca nie możemy się zdecydować w jakim miejscu, a konkretniej w którym regionie mamy wziąć ślub i urządzić to wesele. Moja mama zawsze twierdziła że ślub się bierze w kościele panny młodej.

Piękna sala na wesele w pomorskim

sale weselne pomorskieŚlub się bierze raz w życiu. Pragnę, aby sala na wesele była idealna. Po pierwsze musi być wystarczająco wiele miejsca. Sala musi być pojemna, ponieważ zapraszamy stu dwudziestu gości na naszą uroczystość. Musi być dobre jedzenie, piękne i estetyczne łazienki oraz podłoga, która będzie amortyzowała upadki. Śliskiej podłogi nie toleruję. Sale weselne pomorskie – takich miejsc jest naprawdę bardzo dużo. Można wesele zrobić w hotelu, jak i w restauracji. Są też kawiarnie i typowe sale weselne. Ja właśnie na tych ostatnich najbardziej chciałabym się skupić. Mój przyszły mąż nie ma wyjścia i musi się na to zgodzić. On nie przywiązuje do sali takiej wagi, ale ja tak. Nasza uroczystość musi być wyjątkowa. Sala na wesele może być droga, ponieważ zbierałam na nią kilka lat. Niech będzie przepełniona luksusem po to, abym mogła się pochwalić prestiżem. Nie mam zamiaru spędzać wesela w podrzędnej knajpie, tak jak mój Maciek chciał. Jestem osobą z dobrej rodziny i co by powiedzieli moi krewni, gdybym zaprosiła ich tylko na obiad do taniej kawiarni? Wstydu bym się najadła. Na sali musi grać kwartet smyczkowy. Nie potrzebuję orkiestry biesiadnej. Musi być elegancko.

Gdybym miała podsumować moje oczekiwania związane z salą weselna, to po pierwsze musi ona być w województwie pomorskim. Po drugie musi być duża i luksusowa. Po trzecie, wykwalifikowana obsługa, która poda pyszne jedzenie. I najważniejsze – estetyczne wnętrze najlepiej w stylu klasycznym.