Świeże owoce i warzywa

Nasza dieta powinna być bogata w witaminy i minerały, których najlepszym źródłem są warzywa i owoce. Powinno się jeść przynajmniej pięć porcji dziennie tych produktów i najlepiej ze sprawdzonego źródła, gwarantującego wysoka jakość.

Zakup owoców i warzyw w hurtowni

owoce z dowozem koszalinNa rynku działa kilkanaście tysięcy przeróżnych sklepów spożywczych i warzywniaków, które każdego dnia otrzymują świeże dostawy produktów. Jest to niezbędne, aby zachować ich najwyższa jakość. Jak wiadomo owoce i warzywa mają krótką datę przydatności do spożycia, dlatego też muszą być właściwie przechowywane, czyli w warunkach chłodniczych. Takie punkty najczęściej zaopatrują się w hurtowaniach warzywno – owocowych które współpracują z lokalnymi rolnikami i opierają swoją ofertę na produktach sezonowych. W zdecydowanej większości ofertę hurtowni stanowią importowane owoce i warzywa, które spełniają najwyższe normy, jednak nie brakuje w nich eksportowanych, egzotycznych owoców czy warzyw występujących w innych strefach klimatycznych. Świeże produkty są najczęściej sprowadzane z Chille, Brazylii, Maroko czy Hiszpanii. Dzięki temu klienci hurtowni mają dostęp do szerokiego wachlarza produktów oraz mogą liczyć na przemyślaną politykę zwrotów i reklamacji. Wiele hurtowni z owocami i warzywami oferuje swoim klientom możliwość dostawy dowolnej ilości produktów do sklepu czy punktu usługowego. Ponadto z asortymentu hurtowni często korzystają szkoły, przedszkola, szpitale czy kompleksy biurowe. To tanie i sprawdzone rozwiązanie na świeże dostawy.

Niektóre hurtownie działają lokalnie, a innych działalność obejmuje cała Polskę. Ich asortyment zawsze przechodzi szczegółowe kontrole, które są gwarancja najwyższej jakości. W dużej mierze uzależniają swoją działalność od sezonowości produktów.

Źródło http://warzywaowoce-koszalin.pl