Srebrna woda zdrowia doda

Oj tak, czas przeziębień zaczął się na dobre. Wiele osób chorowało już nawet pod koniec wakacji, bo pogoda była bardzo zmienna. Ciągle padało i czasami zaświeciło słońce. Nie dziwota więc, że wszyscy łapali przeziębienia, przy takich zmianach temperatur. Ja nie mogłam chorować, bo akurat rozpoczęłam pracę i zaczęłam szukać czegoś na wzmocnienie organizmu.

Zalety srebrnej wody

srebrna woda dla zdrowiaDzięki poleceniu mojej koleżanki, w moim domu znalazła się srebrna woda dla zdrowia, która obecnie zdobywa coraz większą popularność. Oprócz tego, że ma działanie zbawienne dla skóry, leczy zmiany skórne, stany zapalne i trądzik, to pomaga również w profilaktyce chorób. Dawno temu srebro to było wykorzystywane jako antybiotyk. Używało się go w starożytnej Grecji. Teraz jest najbardziej popularne w leczeniu chorób oczu, jednak jego zastosowań co chwila przybywa. Może zwalczyć przeziębienie i grypę. Ludzie powiadają, że potrafi zwalczyć wirusy, z którymi nie może sobie poradzić nawet antybiotyk. Osób które zaczynają wielbić te cudowne srebrne cząsteczki wciąż przybywa. Gdy tylko przeczytałam o tych wszystkich właściwościach nie wahałam się i postanowiłam zacząć próbować srebrnej wody na sobie. Na początek tylko po troszeczku, aby zobaczyć, czy mi nie zaszkodzi. Później zauważyłam, że zaczynam czuć się lepiej. Nie chorowałam nawet, gdy wszyscy w pracy zachorowali, bo panował jakiś wirus grypy. Mnie jakoś cudownie ominął i ja wiem dlaczego tak się stało. To zasługa tego drogocennego srebra.

Uważam, że zdrowie jest najważniejsze. Nie zauważamy, gdy jesteśmy zdrowi i tego nie doceniamy. Dopiero, gdy coś jest nie tak, zaczynamy doceniać, jak było dobrze, gdy nic nam nie dolegało. Ja jestem bardzo zadowolona z właściwości, które daje mi srebro do picia i jestem wdzięczna koleżance, że mi je poleciła.