Spray do łazienki z Niemiec

Jakiś czas temu udało nam się nabyć swój własny dom. Pierwszy, wymarzony, chociaż trochę mały, jednak własny. Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszyłam, ze swoich własnych kilku kątów. Mogłam wszystko zaaranżować po swojemu i nie musiałam się nikogo pytać o zdanie, gdy chciałam coś zmienić. Totalna samowolka i w końcu to, czego tak bardzo chciałam.

Zakup spryskiwacza łazienkowego

niemiecki spray do łazienkiPo roku mieszkania samodzielnie, miałam już wszystko opanowane. Wiedziałam co kupować i do jedzenia i ze środków czystości, żeby na wszystko spokojnie mi starczyło. Dbałam o czystość całego mieszkania, jednak jakoś najbardziej lubiłam sprzatać w łazience. Kupiłam nawet ostatnio specjalny niemiecki spray do łazienki do odświeżania powietrza. Byłam zdumiona jego trwałością, bo niektóre spraye które kupowałam dotychczas, już po dwóch minutach się ulatniały i trzeba było pryskać na nowo. Ten trzymał się przez praktycznie cały dzień. No i dodatkowo uwalniał piękny zapach. Zapachów do wyboru było bardzo dużo, jednak ja uwielbiam kwiatowe nuty zapachowe i na takie właśnie się zdecydowałam. Najchętniej chciałabym, żeby cały dom pachniał kwiatami przez cały rok. Zdarzało się, że chodziłam z tym sprayem i rozpylałam go po korytarzu, czy w salonie. Miałam tez specjalny spray do czyszczenia łazienek, również z chemii niemieckiej. Można było czyścić nim wannę i bardzo dobrze się sprawował w tej roli. Znów była biała i bez żadnych smug. Tak samo z toaletą. Likwidował wirusy i zarazki. Świetnie usuwał też osad z mydła.

Jestem z siebie dumna, bo jako pani domu sprawuję się chyba całkiem nieźle. Uwielbiam sprzątać, a moja łazienka wygląda jak u jakiegoś króla. Wszystko się błyszczy, świeci i ładnie pachnie, dzięki pomocy moich sprayów, których używam cały czas i nie mam zamiaru zamieniać na żadne inne.