Sprawdzanie rozkładów busów jeżdżących z Bydgoszczy do Niemiec

Praca za granicą, jeśli nie jest na stałe, potrafi być męcząca. Jednym z większych problemów są po prostu dojazdy na miejsce i powroty do domu. Ostatnio na szczęście udało mi się jednak znaleźć na to idealny sposób. Wystarczyło rozejrzeć się za odpowiednimi busami.

Pasujący rozkład najlepszych busów na trasie Bydgoszcz-Niemcy

najlepsze busy bydgoszcz-niemcyPóki co zawsze jeździłem na miejsce samochodem. Nie było to może rozsądne ekonomicznie, aczkolwiek chciałem mieć to poczucie, że mogę wyjechać kiedy chcę, nie muszę się śpieszyć, a do tego jadę komfortowo pojazdem z klimatyzacją. Okazało się, że byłem w błędzie. Sprawdzenie rozkładów pokazało mi, że busami też mogę jechać o różnych godzinach. Na tej trasie najlepsze busy Bydgoszcz-Niemcy jeździły bardzo często. Bilet wychodził znacznie taniej niż benzyna do samochodu, dlatego też postanowiłem zaryzykować. Kupiłem bilety i czekałem na busa w określonym miejscu. Okazało się, że nie podjechał wcale samochód pamiętający poprzednią epokę. Bus był jednym z bardziej komfortowych i nowoczesnych pojazdów, jakimi było mi dane podróżować. Klimatyzacja działała świetnie, miałem wystarczająco dużo miejsca i nie musiałem martwić się o rozrywkę – w małych telewizorach przez cały czas leciały filmy. Wtedy dopiero zrozumiałem, na czym polega prawdziwy komfort podróżowania busem. Nie tylko jechało się wygodniej niż samochodem, ale dodatkowo w każdej chwili można było wstać i rozprostować nogi, oraz nie trzeba było przez cały czas skupiać się na drodze. Odtąd zdecydowałem, że będę jeździł już tylko busami.

Ostatnio raz zdarzyło mi się pojechać do Niemiec samochodem. Przyznam, że od razu przypomniałem sobie dlaczego już nie wybieram tej formy transportu. Gdy przyszło mi z kolei zajechać na stację benzynową, podwójnie bardzo pożałowałem tej decyzji. Od dziś – tylko busy.