Spodobało mi się międzynarodowe wesele

Moja przyjaciółka wychodzi za mąż. Znamy się wiele lat. Można powiedzieć, że jesteśmy dla siebie jak siostry. Iza wyjechała jakiś czas temu do Anglii i tam poznała swojego narzeczonego. Wiedziałam, że dobrze im razem i już nie mogłam się doczekać ich ślubu.

Jadę za granicę na ślub

wesele międzynarodoweDo tej pory wszystkie śluby na których miałam okazję się bawić odbywały się w Polsce. Jeszcze nigdy nie byłam na weselu międzynarodowym. Byłam bardzo ciekawa czy będzie podobne do uroczystości naszych czy będzie sporo różnic. Wesele międzynarodowe będzie na pewno dla mnie ciekawym doświadczeniem. Będę miała okazję poznać zagranicznych znajomych mojej przyjaciółki. Moja znajomość języka angielskiego jest dosyć dobra. dawno nie korzystałam z tego języku ale mam nadzieję, że bez problemu się dogadam. Na wesele międzynarodowe jadę sama ponieważ aktualnie nie jestem w żadnym związku. Iza zaproponowała mi żebym po weselu została u nich kilka dni to będziemy miały możliwość żeby spędzić trochę czasu razem. Bardzo się ucieszyłam z tej propozycji tym bardziej, ze dawno nie miałam urlopu i jeszcze nigdy nie byłam w Anglii. Będę miała okazję pobawić się na świetnym weselu a przy okazji trochę pozwiedzać i poznać inna kulturę. Wesele międzynarodowe bardzo mi się spodobało. Okazało się, ze moja znajomość języka angielskiego wystarczyła żeby bez problemu dogadać się ze wszystkimi gośćmi. Wesele w niektórych rzeczach było podobne jak u nas ale w niektórych sytuacjach byłam zaskoczona. Iza postanowiła zaserwować gościom polskie potrawy i one bardzo smakowały wszystkim gościom.

Wesele nie odbywało się w sali tylko w klubie i uważam to za świetny pomysł. Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć jak bawią się ludzie w innej kulturze. Spodobało mi się ich wesele i chętnie pobawiłabym się jeszcze na takiej uroczystości. Poznałam wiele ciekawych osób.