Skąd odjeżdżają busy?

Wiele osób podróżuje do Belgii regularnie, zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych. Nie ma się więc czemu dziwić, że w przypadku tak dalekiej podróży, pasażerowie, szukają środków transportu komfortowych i nowoczesnych.

Szybki bus z Poznania do Belgii

busy poznań belgiaJeżeli chcemy dojechać do Belgii szybko, to warto zdecydować się na przejazd busem, a nie autobusem lub autokarem. Jest tak, ponieważ autobusy, z racji gabarytów i ilości przewożonych pasażerów, mają ograniczony limit prędkości, w związku z czym są na miejscu w około 12-13 godzin, natomiast busom, trasa, zajmuje nawet dwie-trzy godziny szybciej. Wydawać mogłoby się, że to niewiele, ale dla osób, które regularnie podróżują do Belgii, to naprawdę sporo. Trzeba również nadmienić iż busy mają kompleksowe wyposażenie, w tym: WC, darmowe wi-fi, klimatyzację, szerokie, rozkładane fotele, monitory LCD w zagłówkach i wiele innych, mniej zauważalnych akcesoriów. Jeżeli chcemy zdecydować się na busy Poznań Belgia to bilety warto rezerwować z, co najmniej, dwutygodniowym wyprzedzeniem. W przeciwnym razie może zaistnieć problem z rezerwacją miejscówki, albowiem transport busami jest w ostatnim czasie bardzo popularny. Nie jest to dziwne, albowiem liczy się nie tylko szeroko rozumiany komfort, ale także ceny biletów, a te, względem cen biletów na autokar lub autobus, są niższe o jakieś piętnaście procent. Warto również podkreślić, że busy kursują w obu kierunkach – zarówno do Belgii, jak i w przeciwną stronę.

Zdecydowanie warto wybrać ofertę prywatnych przewoźników, którzy świadczą transport busami, gdyż jest to rozwiązanie tańsze, a przy tym o wiele bardziej komfortowe. Co warto zaznaczyć, to także fakt, że coraz więcej osób rezygnuje z przejazdu autobusami właśnie na rzecz busów.