Renowacja uszkodzonej felgi aluminiowej

Każdy posiadasz samochodu felg aluminiowych chociaż raz w życiu musiał udać się do firmy wyspecjalizowanej w naprawie tego typu rzeczy. Dotyczy to każdego kierowcy, nawet zawodowego. 

Fachowa naprawa felgi aluminiowej

renowacja felg gliwiceJak każdy kierowca, pokonujemy odpowiednie odległości w danym roku, a co za tym idzie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do uszkodzenia felgi. Sytuacja ta miała miejsce w wyniku złego najechanie na krawężnik, w wyniku czego doszło do porysowania rantów w prawym przednim kole mojego samochodu. Po skontaktowaniu się z danym mechanikiem (zaprzyjaźnionym kolegą) zaproponował mi bym w tej sprawie pojechał do wyspecjalizowanej firmy zajmującej się renowacja felg gliwice. Firmę, która mi polecił okazała się super, gdyż osobą zajmująca się obsługa klienta była profesjonalna oraz zakres ofert dotyczący . Pracownik ten dokładnie wycenił koszt naprawy oraz czas w jakim będzie trwało naprawa zniszczonej felgi. W tym czasie mój samochód został przekazany pracownikowi. Miejsce pracy osób zajmujących się naprawą takich elementów była na wysokim poziomie, głównie pod względem porządku jaki panował na zakładzie. W trakcie postoju na zakładzie mojego samochodu przez 2 dni klient może w każdej chwili podejść i zapytać na jakiem etapie są prace związane z naprawą felgi. Po zakończeniu prac związanych z naprawą, skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy w celu poinformowania mnie o tym fakcie. W rozmowie dowiedziałem się, że samochód jest gotowy do odbioru i jazdy. Po przybyciu na miejsce zobaczyłem, iż samochód mój został wymyty a felgi ładnie zostały wymyte i na polerowane. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie bo wliczone to było w koszty naprawy felgi.

Taki zakład i taki profesjonalizm oraz podejście do klienta to lubię, jednocześnie chciałbym wszystkim polecić firmę z Gliwic. Niewiele jest takich firm, które mogą zajmować się tego typu naprawami. Zadowolenie z pięknego widoku samochodu, który jest naszą wizytówka stanowi fakt, że jaki kierowca taki samochód.