Przyczepki do rowerów

Aktywni rodzice nie chcą rezygnować z ruchu na świeżym powietrzu, kiedy pojawia się na świecie ich dziecko. Jeżeli lubią biegać, to kupują specjalne wózki dostosowane do bieganie, a jeżeli lubią jeździć na rowerach, to zaopatrują się w specjalne przyczepki rowerowe.

Dla jakich dzieci są przyczepki Thule?

przyczepka thuleKształtowanie zdrowych nawyków u dzieci, należy zacząć już od najmłodszych lat. Dzieci lubią być aktywowane do ruchu i też chcą wszędzie przebywać blisko rodziców. Jadąc na przejażdżkę rowerową możemy zabrać ze sobą maluszka, który jeszcze nie potrafi sam jeździć na rowerze, ale potrafi już samodzielnie siedzieć. Przyczepka Thule jest przeznaczona dla dzieci w wieku od około roczku, ponieważ wymuszoną pozycją w siedzisku, jest pozycja na wpół leżąca, lub siedząca. Zanim zaczniemy przewozić w niej naszą pociechę, musi ona już umieć siedzieć i mieć odpowiednio silne mięśnie kręgosłupa. Przyczepka jest wyposażona w super czułe amortyzatory na tylnych kołach, a z przodu posiada obrotowe koło, które ułatwia kierowanie. Dziecko w takiej przyczepce jest bezpieczne, a z zewnątrz jest chronione przez stelaż pokryty odpornym na deszcz i promieniowanie słoneczne materiałem. Za główką dziecka znajduje się małe okienko i wywietrzniki zapewniające odpowiednią wentylację powietrza w środku. Przyczepka jest zamykana na zamek i posiada z przodu duży otwór pokryty folią, przez którą maluch może podziwiać widoki i mieć w polu widzenia rodzica. Model Thule jest wielofunkcyjny, ponieważ może być także wózkiem do biegania.

Po złożeniu przyczepka nie zajmuje dużo miejsca i można ją schować pod łóżko. W cenie przyczepki dostaniemy pokrowiec chroniący dziecko przed deszczem, podróżną, małą pompkę do kół, komplet zaczepów do różnych modeli rowerów, oraz wymienne siedzisko.