Pracuję w firmie produkującej folię stretch

Zaraz po ukończeniu szkoły dostałem ofertę pracy w przedsiębiorstwie, w którym odbywałem praktyki na drugim roku. Zależało mi na tym, by szybko znaleźć jakieś zajęcie i cieszyłem się, że mnie tam przyjęli. Zwłaszcza, że miałem doświadczenie z praktyk.

Praca na produkcji zdecydowanie mi odpowiada

produkcja folii stretchPraca przy produkcji mi się od razu spodobała i wiedziałem, że jest to idealne zajęcie dla mnie. W tej firmie odbywa się produkcja folii stretch oraz folii aluminiowej i poznałem wszystkie techniki. Praktyki trwały miesiąc w szkole, ale to był wystarczający czas dla mnie, żeby wdrożyć się we wszystko. Przy produkcji folii stretch nie jest wcale tak trudno a ja radziłem sobie świetnie. Dlatego właśnie to do mnie postanowili się odezwać. Pracuję na dwie zmiany, ponieważ produkcja folii stretch odbywa się u nas przez cały czas. Firma zatrudnia ponad stu pracowników a wszyscy są doświadczeni. W dowolnym momencie mogę każdego zastąpić i dzięki temu dostaję też większe pieniążki. Pracuję w tym przedsiębiorstwie produkcyjnym dopiero pierwszy miesiąc, ale mam wrażenie, jakbym tutaj był od dawna. Naszą folię stretch oraz aluminiową zamawia dużo sklepów i ostatnio nawet musieliśmy zwiększyć produkcję. Za nadgodziny nam płacą i wiele osób bardzo chętnie się zgodziło na pracę po godzinach. Ja w domu też mam mnóstwo tej folii, która jest zdecydowanie przydatna. Jak są jakieś resztki to kierownik pozwala nam je zabrać. Każdy z tego korzysta, bo folia stretch ma mnóstwo różnych zastosowań.

Załatwiłem pracę w tym przedsiębiorstwie swojemu koledze z osiedla. Sam do mnie przyszedł z prośbą o pomoc, bo wiedział, że mi bardzo szybko udało się znaleźć pracę. Porozmawiałem z kierownikiem i zgodził się przyjąć go na okres próbny. Na pewno się sprawdzi.