chemia basenowa

Praca teściowej na basenie

Moja teściowa od jakiegoś czasu pracuje na basenie. Pracuje jako sprzątaczka. W sumie na dzień dzisiejszy jest zadowolona z tej pracy. Wcześniej pracowała jako sprzątaczka ale w szkole podstawowej, ale tam była zatrudniona czasowo. W tym momencie na basenie teściowa dostała umowę na czas nieokreślony i jest z tego powodu bardzo zadowolona.

Co oferuje kąpielisko

chemia basenowaTeściowa bardzo lubi także atmosferę jaka panuje w pracy. Ma teraz bardzo fajne koleżanki z pracy, z którymi spędza czas także po pracy. W sumie jednym z jej zadań w pracy jest uzdatnianie wody basenowej raz w tygodniu. Teściowa mówiła mi, że wrzuca także tabletki multifunkcyjne do basenu, które mają odkażać wodę. Jednak teściowa zapewniała mnie, że ta chemia basenowa nie jest szkodliwa tak naprawdę nawet dla małych dzieci. Na basenie są także sauny. I teściowa także uzupełnia zapachy do sauny wtedy gdy kończą się poprzednie. Podobno te zapachy są bardzo ładne. W sumie służą temu by móc lepiej się odprężyć i zrelaksować. W sumie teściowa ma zawsze jakieś darmowe bilety na basen w związku z tym, że tam pracuje. W sumie nie pytałam w jakiej ilości przysługują jej te bilety miesięcznie. Jednak następnym razem gdy ją odwiedzę to wezmę taki bilet i z przyjemnością pójdę na basen. W sumie nie zależy mi na tym by sobie po prostu popływać. Bardziej marzy mi się właśnie ta sauna wypełniona zapachami. W sumie bardzo dawno nie byłam na basenie i chętnie bym się tam wybrała, ale na pewno nie sama. Najchętniej poszłabym tam po prostu z mężem.

On by wtedy mógł sobie popływać a ja mogłabym posiedzieć w saunie a potem może nawet zdecydowałabym się trochę popływać. Mąż jednak ostatnio tyle czasu pracuje, że w weekend pewnie nie będzie mu się chciało nigdzie wychodzić. Najwyżej namówię koleżankę by poszła ze mną po pracy.

Czytaj więcej na: http://gotix.com.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.