Posiłki serwowane w pudełkach

Moja żona wyjechała w delegację na miesiąc, a ja jak rano wstałem to się przeraziłem, że nie ma nic w lodówce. Dawno nie przygotowywałam samodzielnie posiłków, więc chyba nie będziecie mi się dziwić, jak powiem, że teraz też miałem z tym problem. Całe szczęście, że na dole w skrzynce na listy znalazłem ulotkę reklamującą catering dietetyczny, który na pewno mi pomoże przetrwać kilka tygodni.

Dobry catering dietetyczny

jedzenie na dowóz jelenia góraZdecydowałem się na podstawowy pakiet obejmujący prawie dwa tysiące kalorii dziennie i jak się dowiedziałem było to dla mnie wystarczające, aby nawet przybrać trochę w masie mięśniowej. Ostatnio też zaczynałem chodzić na siłownię, dlatego też tym bardziej chciałem odżywiać się zdrowo i rozsądnie, co na pewno przełoży się na moje samopoczucie. Jedzenie na dowóz jelenia góra oferowane przez firmy takie, jak ta, którą ja wybrałem to wiele możliwości. Po kontakcie z pracownikiem firmy mogłem samodzielnie zdecydować, czy wolę dietę na bazie mięsa, ryb, czy może wegetariańską. Możliwości było praktycznie tyle, że na pewno nie zdołałam zjeść tego wszystkiego i spróbować. Postanowiłem, że catering dietetyczny będzie tym bardziej skuteczny, jeśli skontaktuję się jeszcze z dietetykiem pracującym dla firmy i ten podpowie mi, ile powinienem spożywać kalorii w ciągu miesiąca, aby dobrze się odżywiać i pozostać w formie. Dobrze, że nie musiałem niczego załatwiać na własną rękę.

Wystarczyło, że wykonam jeden telefon i już mogłem złożyć konkretne zamówienie na produkty, które na pewno będą mi smakować. Umówiłem się z pracownikiem, że posiłki będą mi zostawiane jeszcze pod drzwiami do domu co rano, dzięki czemu nie musiałem wgrywać się w ciągu dnia i odbierać, a wszystko miałem niemalże pod nosem. Catering dietetyczny to naprawdę duże ułatwienie.