zakładanie ogrodów

Pielęgnacja i zakładani ogrodów

Moją pasją od dawna są rośliny. Dlatego pielęgnacja ogrodów sprawia mi taką przyjemność. Nic tak nie cieszy jak ogrody tętniące życiem, pełne kwiatów i motyli. Muszę więc o nie dbać, by kwitły sobie w najlepsze.

Jak wygląda zakładanie ogrodów?

zakładanie ogrodówNiezwykle ważne jest odpowiednie nawadnianie ogrodów, bo bez tego wszystko zwiędnie. Niektóre kwiaty potrzebują więcej wody, niektóre mniej. Zawsze trzeba czytać opisy o poszczególnych kwiatach. Ostatnio wybrałam się na targi kwiatów, bo Warszawa takie organizowała. Dowiedziałam się nowych rzeczy o roślinach i pielęgnacji oraz jak wygląda zakładanie ogrodów w warszawie. Kupiłam też pewien unikat. Wyjątkowy kwiat, który pachnie tylko nocą. Lubię wychodzić na taras wieczorem i go wąchać. Moja córka jest artystką, i w wolnych chwilach odwiedza mnie, siada na leżaku i rysuje. To piękne obrazki z pięknymi widokami. Jej narysowane kwiatki wyglądają jak żywe. Sprzedaje potem swoje obrazki na rynku, bo Warszawa to miejsce, gdzie można utrzymać się z kreatywności. Ludzie lubią jej prace, bo są inne, takie nietypowe. Ja sama mam ich pełno na ścianach, i ciągle proszę o nowe. Mąż nie rozumie, na co mi tyle tego, no ale faceci to na sztuce się za grosz nie znają. Dla nich to tylko telewizor, najważniejsze okno na świat, i im starczy. Nie słucham jego marudzenia, i ustawiam wszystko po swojemu. Córka niedługo wyjeżdża na staż za granicę. Trochę mi się ten fakt nie podoba, no ale chociaż będzie mogła się tam czegoś nauczyć.

Może nawet przywiezie mi zza granicy jakieś nowe odmiany kwiatuszków. Będę mogła się pochwalić sąsiadom, że mam coś innego niż wszyscy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.