pieczątki

Pieczątki online

W ubiegłym roku założyłem swój własny sklep online. Sklep ten ma siedzibę w pięknym Polskim mieście, jakim zdecydowanie jest Kraków. Sklep, który otworzyłem wyrabia pieczątki. Generalnie rzecz biorąc nie jest to moje jedyne źródło dochodu, ponieważ mam swój własny sklep wielobranżowy, również w Krakowie, w którym mieszkam.

Dlaczego założyłem ten sklep?

pieczątkiSklep internetowym założyłem można powiedzieć, że z pobudek hobbystycznych, od kiedy pamiętam bardzo chciałem mieć swój sklep, który jest sklepem internetowym, nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. Na początku sklep nie przynosił dochodu i szczerze mówiąc był okres, że musiałem, że tak powiem sporo pieniędzy dokładać do tego interesu. Jednakże mój dobry kolega wprowadził mi, abym za drobną opłatą wprowadził grawerowanie na wyrabianych i sprzedawanych przeze mnie pieczątkach i to był na prawdę bardzo dobry pomysł. Ponadto zainwestowałem trochę pieniędzy i zapłaciłem za pozycjonowanie tego mojego sklepu internetowego, co również było można powiedzieć, że bardzo dobrą decyzją, ponieważ ten mój sklep zaczął pojawiać się w czołówce sklepów internetowych w przeglądarce i od razu klientów zaczęło być więcej. Póki co mamy tyle zamówień, że sklep przynosi dochody, co prawda są to dochody minimalne, za które gdybym nie miał innego źródła utrzymania, to nie mógłbym nawet utrzymać swojej rodzinki, ale zawsze to jakieś minimalne, dodatkowe dochody wpływają i to mnie bardzo cieszy. Ja akurat tutaj nie nastawiałem się na sukces, ponieważ jak wspomniałem po prostu chciałem mieć własny sklep internetowy i to mi się udało.

Cały ten sklep obsługuje mój syn, który to wszystko ogarnia, także można powiedzieć, że wszelkie dochody, to on zgarnia, więc to w pewnym sensie taki jego mały biznes, który oczywiście założyłem ja.

Czytaj więcej na: http://.prografik.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.