Nowoczesne automatyczne zasłony

Wybraliśmy się ostatnio w weekend na rodzinny wypad za miasto. Był to totalnie spontaniczny wyjazd. Razem z mężem mieliśmy wolne od pracy, a pogoda miała być ładna, dlatego żal było nam siedzieć w mieście. Znalazłam polecane miejsce godzinę drogi od nas. Jest to pensjonat za miastem z dostępem do agroturystyki.

Automatyczne zasłony w jednym z hoteli

automatyczna zasłonaPo dojechaniu na miejsce okazało się, że zaszła pomyłka i pokój standardowy, który zarezerwowałam, jest jednak zajęty. Byłam wściekła i smutna, bo już myślałam, że będziemy musieli wrócić do domu, albo na szybko szukać innego miejsca. Okazało się, że pensjonat zaproponował, że w ramach tego, że wina leży po ich stronie, w tej samej cenie dostaniemy pokój premium. Był to pokój trzy razy droższy niż ten, który my wybraliśmy. Kiedy weszliśmy do środka, zamurowało mnie. Pierwsze na co zwróciłam uwagę, to automatyczna zasłona. Akurat ostatnio oglądałam program o nowościach technologicznych i właśnie o takich tam wspominano. Zasłony były piękne, atłasowe wykonane z najwyższej jakości tkaniny. Do ich obsługi mieliśmy do dyspozycji pilota, dzięki czemu o poranku nie wstając z łóżka można takie zasłony odsłonić. Pokój był tak ładny, że przyznałam mężowi, że mogę cały weekend z niego nie wychodzić. Wiadomo, cel wyjazdu był inny, mieliśmy pospacerować, pooddychać świeżym powietrzem, daleko od miejskiego zgiełku. Jednak uznałam, że kilkugodzinne leniuchowanie w tak przytulnym pokoju to to, czego potrzebuję.

Weekend minął nam bardzo szybko, nie zdążyłam się obejrzeć, a czas było już wracać. W dniu wyjazdu mąż zapytał o firmę, która montowała dla nich automatyczne zasłony. Stwierdziliśmy, że jest to tak wygodne rozwiązanie, że chętnie byśmy z takiej możliwości skorzystali u nas w sypialni.