Noc w komfortowym hotelu

Mój kumpel brał ślub i poprosił mnie, żebym był u niego fotografem. Robił małe wesele dla najbliższych , bo nie miał pieniędzy. Zgodziłem się, bo miałem akurat wolny termin i wziąłem od niego mniej niż od swoich pozostałych klientów. Lubiłem go i chciałem, żeby zaoszczędził.

Zarezerwowanie pokoju w hotelu

hotel zielona góraWesele miało odbyć się w Zielonej Górze, więc miałem tam kawałem. Wesele miało trwać całą noc i nie uśmiechało mi się po nocach wracać do Bydgoszczy a był to jednak spory kawałek drogi. Zdecydowałem więc, że znajdę jakiś niedrogi, ale komfortowy hotel Zielona Góra była dla mnie obcym miastem, bo nigdy tam nie byłem, ale z rezerwacją wiedziałem, że sobie poradzę. W internecie poczytałem opinie na temat hoteli, sprawdziłem ceny i dzięki temu wiedziałem, który hotel wybrać. Zarezerwowałem pokój z łazienką, gdyż to była dla mnie podstawa. Pokój wynająłem na jedną noc, gdyż następnego dnia zamierzałem już wrócić do domu. Wesele kumpla było w sobotę o osiemnastej. Ja do Zielonej Góry pojechałem dużo wcześniej i w hotelu pojawiłem się o godzinie jedenastej. Dzięki temu miałem czas, żeby wziąć prysznic i przygotować sprzęt. Wziąłem swój najlepszy aparat, bo chciałem zrobić dobrej jakości zdjęcia. Pokój w hotelu od razu mi się spodobał. Łóżko było duże i wygodne. Wiedziałem, że spokojnie prześpię noc a ciężko mi się zasypiało w obcym miejscu. Na uroczystości ślubnej pojawiłem się przed czasem, ponieważ chciałem zrobić jak najwięcej zdjęć.

Noc w pokoju hotelowym przespałem jak dziecko. Było mi wygodnie i nawet długo pospałem. Zawsze budziłem się o ósmej, ale tego dnia wstałem dopiero o dziesiątej. Doba hotelowa kończyła się o dwunastej, więc spokojnie się spakowałem, wykąpałem i posprzątałem po sobie. Trafiłem do świetnego hotelu.