Najlepsze kanapki w Krakowie

Uwielbiam jeść i od jakiegoś czasu przerzuciłam się na zdrową dietę. Nie jem już słodyczy, co przychodzi mi dość ciężko, bo zawsze uwielbiałam podgryzać sobie jakieś ciasteczka, czy czekoladki. Jednak jakoś się nauczyłam i moja dieta zaczęła wyglądać inaczej. Znalazłam lokale, które serwują zdrową żywność.

Bar ze wspaniałymi kanapkami

kanapki w KrakowieDzięki zmianie żywienia, poznałam wiele ciekawych miejsc w mieście. Między innymi bardzo polubiłam kanapki w Krakowie w takim małym barze, restauracji. Kiedyś zajrzałam tam przypadkowo i postanowiłam spróbować, co mają w ofercie. Akurat padał deszcz, więc weszłam gdziekolwiek, a tu się okazało, że trafiłam z miejscem idealnie. Podawano tam zdrowe kanapki, które można było sobie samemu komponować. Nie były to tylko typowe, zwykłe kanapki, czyli szynka, pomidor ser. Można było wziąć kanapki na ciepło lub na zimno i wziąć je sobie z takimi składnikami jak ser pleśniowy, rukola, żurawina i inne ciekawe dodatki. Zaczęłam próbować różnych smaków, ponieważ zapach wzbudził we mnie apetyt. Można było dobrać sobie przyprawy, parmezan, oregano i inne. Mieli nawet curry. Była absolutna dowolność. Podobało mi się to, że kanapki nie muszą być nudne, można spróbować czegoś innego, co rozbudzi nasze podniebienie. Na koniec do kanapki wybierało się sos i tutaj też wybór był bardzo szeroki. Od zdrowych sosów na bazie naturalnego jogurtu, po zwykłe keczupy, czy sosy tysiąca wysp.

Myślałam, że jedna kanapka nie sprawi, że będę czuła się najedzona, jednak bardzo się myliłam. Była taka sycąca, że już w połowie poczułam się pełna. To wszystko pewnie za sprawą bułek, które nie były sztucznie nadmuchiwane i przerośnięte. Były też pełnoziarniste, więc takie na pewno na dłużej utrzymywały efekt nasycenia. Pokochałam ten lokal.