Naczynia z miedzi na wodę

Już w starożytnych Indiach znano zdrowotną moc miedzi. Podawanie w miedzianym kubku wody oznaczało najwyższy stopień gościny. Prezenty miedziane były cenniejsze od tych ze złota. Miedź bowiem działa pozytywnie na wiele naszych organów. Niestety naczynia wykonane z tego surowca są zdecydowanie droższe od klasycznych kubków ceramicznych.

Kubki i butelki z miedzi

butelki miedziane na wodęKubki lub butelki miedziane na wodę dostaniemy w większych sklepach z artykułami do mieszkań. Ze względu na cenę nie będą dostępne w każdym sklepie lecz tylko w tych bardziej luksusowych. Posiadanie naczyń z miedzi jest oznaką stylu i awangardy, a przede wszystkim świadomości o zdrowotnym działaniu miedzi na organizm ludzki. W sprzedaży większych sklepów oferujących naczynia z miedzi dostaniemy nawet miski miedziane dla naszych czworonogów. Woda, którą pijemy z naczynia miedzianego pozytywnie wpływa na nasz organizm. Jest poddana jonizacji, oczyszcza nasze ciało z toksyn i innych substancji szkodliwych dla zdrowia. Oczywiście woda najpierw musi postać w takim naczyniu by odzyskała swoje właściwości. Najlepiej przez całą noc. Wykazuje ona pozytywny wpływ na układ trawienny, dodatkowo wzmacnia kości. Ma działanie przeciwzapalne, a także pozwala zwalczać szkodliwe mikroorganizmy, jak pleśń, grzyby i bakterie.

Naczynia z miedzi są bardzo stylowe. Za kubek na wodę z uszkiem trzeba zapłacić około 100 złotych zatem nie jest to najtańszy koszt. Zdrowotne działanie wody zjonizowanej znamy wszyscy dlatego coraz częściej sięgamy właśnie po takie naczynia. Picie wody z naczyń miedzianych zyskuje zwolenników na całym świecie. Jest alternatywą dla plastikowych butelek PET groźnych dla zdrowia ludzkiego oraz ekosystemu. Warto raz zainwestować w takie naczynia i cieszyć się nimi kilka lat.