Miękki komplet pościeli do wózka

Niektórzy mówią, że małe dzieci mały problem, a duże duży. Coś w tym jest, ale na pewno nie pod względem zakupu ubrań i najważniejszych przyborów, gdyż zawsze potrzebują ich sporo. Dla niemowląt trzeba kupić dwa komplety pościeli, bo jeden do łóżeczka, a drugi do wózka.

Zakup idealnej pościeli dla niemowlaka

komplet pościeli do wózka minky dla dziewczynkiWiększość przyszłych mam przed porodem kupuje wszystkie niezbędne rzeczy dla malucha, czyli kompletują dla niego wyprawkę. Są to przede wszystkim ubranka, które powinny być dopasowane do pory roku i wielkości dziecka. Trzeba też pomyśleć o łóżeczku i wózku, do których koniecznie trzeba dokupić pościel. Kołderka i poduszka przydadzą się o każdej porze roku, zatem od razu je nabyć. W ostatnim czasie bardzo modny jest komplet pościeli do wózka minky dla dziewczynki w pastelowych kolorach. Jest to pościel dwustronna, która dostępna jest w wersji na lato i zimę. Wszystko za sprawą wypełnienia, które może być grubsze lub cieńsze. Stanowi je specjalna flizelina lub kuleczki silikonowe, które są antyalergiczne więc każdy maluch może z niej korzystać. Rozmiar pościeli do wózka jest nieco mniejszy niż do łóżeczka i najczęściej zamiast klasycznej płaskiej, prostokątnej poduszki, jest dołączony motylek, który doskonale stabilizuje główkę w trakcie jazdy. Komplet składa przynajmniej z kołderki i poduszki, ale można spotkać zestawy z kokonem i rożkiem. Co najważniejsze, pościel jest bezpieczna dla dziecka i delikatna dla jego skóry. Z jednej strony jest miękka bawełna, a z drugiej ciepły polar minky.

Wybór najlepszej pościeli nie jest prosty, gdyż w sprzedaży znajdziemy ich wiele rodzajów. Jednak najważniejsze aby miała odpowiedni rozmiar i była miękka. Warto od razu zakupić pościel cieńszą i grubszą, aby można było z niej korzystać przez cały rok.