Metody i zastosowanie zdjęć z lotu ptaka

Dzięki innowacyjnej cyfrowej prezentacji w postaci rozbudowanych interaktywnych panoram, możemy obserwować obraz we wszystkich jej kierunkach, odczuwając przestrzeń danego miejsca. Jest to doskonała forma prezentacji i promocji różnego rodzaju obiektów, ciekawych wnętrz, a także całych miast

Innowacyjne sposoby cyfrowej prezentacji

panorama sferyczna z lotu ptakaDzięki digitalizacji, oraz laserowym skanowaniu przestrzeni możemy otrzymać niezwykłą prezentację, konkurująca z innymi mediami. Dodatkowo, za pomocą specjalnie skonstruowanego oktokoptera możemy rejestrować panoramy i zdjęcia z lotu ptaka, również w miejscach niedostępnych przy tradycyjnej fotografii lotniczej. Ta niesamowita forma prezentacji jaką jest panorama sferyczna z lotu ptaka, może przedstawiać ciekawie usytuowane obiekty, pałace, zamki, dworki, dając nam przy tym bardzo szeroką perspektywę obrazu. Niektóre firmy produkujące tego typu obrazy, dysponują również bardzo długimi wysięgnikami, które idealnie nadają się nie tylko do prezentowania placów, skwerów i dziedzińców, ale również przestrzeni zamkniętych o wysokich wnętrzach. Popularne stają się również panoramy sferyczne w ujęciach np. z wieżowca, w którym widać wszystko dookoła, również sam budynek. Filmy tego typu stają się bardzo powszechne, zwłaszcza przy użyciu dronów. Ich dostępność oraz ceny przyczyniają się, że oprócz profesjonalnych firm, możemy z nich korzystać do tak zwanych produkcji domowych.

Filmy z wakacji, lub z rodzinnej imprezy w plenerze mają już zupełnie inną formę. To co kiedyś było niedostępne dla zwykłego zjadacza chleba, teraz jest standardowym wyposażeniem każdego miłośnika filmowania, w nowoczesnej formie. Dodatkowo, oprócz sprzętu mamy do dyspozycji także oprogramowanie, dzięki któremu nasz film, będzie wyposażony w efekty specjalne i uzyska odpowiednią jakość.