Maszyna domowa i szycie kreacji ślubnych

maszyna domowa

Nasza ciocia sama szyje ubrania dla swoich dzieci. Dlatego, gdy wysłaliśmy jej zaproszenie na wesele, wiedzieliśmy, że będą miały one niesamowite kreacje, bo ich maszyna domowa pójdzie w ruch zaraz po otrzymaniu zaproszenia.

Maszyna domowa juki strzałem w dziesiątkę

maszyna domowaJuż dawno nam mówiła, że powinniśmy w końcu wziąć ślub. Jej maszyny domowe, to cały świat dla tej kobiety. Mogłaby spędzać wszystkie wolne chwile na szyciu. Te maszyny juki są bardzo eleganckie, i dobrze współgrają z jej wystrojem wnętrza. To dla niej bardzo ważne, bo dba o takie szczegóły. Więc maszyna domowa juki to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o urządzenie pomieszczenia, z ładnym wyposażeniem. Bo bardzo ładnie wygląda jak tak stoi sobie na stole. Tak jak sądziliśmy, zadzwoniła do nas niezwłocznie po otrzymaniu zaproszenia, i powiedziała, że no w końcu ślub i że już szykuje dziewczynkom odświętne stroje. Zastanawialiśmy się, co to będzie. Mamy tylko nadzieję, że dzieciaki nie będą wyglądać lepiej niż panna młoda. Mam taką piękną długą suknię ślubną z trenem. U góry jest ozdobiona cyrkoniami, bo też lubię błyskotki. Moja mama mówiła, że to zbyteczny dodatek, ale nie dałam się przekonać, i muszę je mieć. Przyszły mąż mówił, że to chyba dobry wybór, ale nie widział przecież sukni, bo to pecha przynosi.

 

Zobaczy ją dopiero na ślubie. Może i jestem staromodna, ale nie chce, aby jakiś pech mógł mi przeszkodzić w zawarciu związku małżeńskiego. Wszystko musi być pięknie i się udać. Mam już takie nerwy, bo ten dzień zbliża się coraz bardziej. Oby wszystko poszło dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *