maszyna domowa

Maszyna domowa i szycie kreacji ślubnych

Nasza ciocia sama szyje ubrania dla swoich dzieci. Dlatego, gdy wysłaliśmy jej zaproszenie na wesele, wiedzieliśmy, że będą miały one niesamowite kreacje, bo ich maszyna domowa pójdzie w ruch zaraz po otrzymaniu zaproszenia.

Maszyna domowa juki strzałem w dziesiątkę

maszyna domowaJuż dawno nam mówiła, że powinniśmy w końcu wziąć ślub. Jej maszyny domowe, to cały świat dla tej kobiety. Mogłaby spędzać wszystkie wolne chwile na szyciu. Te maszyny juki są bardzo eleganckie, i dobrze współgrają z jej wystrojem wnętrza. To dla niej bardzo ważne, bo dba o takie szczegóły. Więc maszyna domowa juki to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o urządzenie pomieszczenia, z ładnym wyposażeniem. Bo bardzo ładnie wygląda jak tak stoi sobie na stole. Tak jak sądziliśmy, zadzwoniła do nas niezwłocznie po otrzymaniu zaproszenia, i powiedziała, że no w końcu ślub i że już szykuje dziewczynkom odświętne stroje. Zastanawialiśmy się, co to będzie. Mamy tylko nadzieję, że dzieciaki nie będą wyglądać lepiej niż panna młoda. Mam taką piękną długą suknię ślubną z trenem. U góry jest ozdobiona cyrkoniami, bo też lubię błyskotki. Moja mama mówiła, że to zbyteczny dodatek, ale nie dałam się przekonać, i muszę je mieć. Przyszły mąż mówił, że to chyba dobry wybór, ale nie widział przecież sukni, bo to pecha przynosi.

 

Zobaczy ją dopiero na ślubie. Może i jestem staromodna, ale nie chce, aby jakiś pech mógł mi przeszkodzić w zawarciu związku małżeńskiego. Wszystko musi być pięknie i się udać. Mam już takie nerwy, bo ten dzień zbliża się coraz bardziej. Oby wszystko poszło dobrze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.