Makijaż permanentny brwi i ust

 

Od pewnego czasu zastanawiałam się nad tym by skorzystać z dobrodziejstw jakie daje nam w obecnych czasach makijaż permanentny. Bardzo podobają mi się efekty jakie można uzyskać przy pomocy tego rodzaju makijażu, a więc uznałam, że warto spróbować na własnej skórze. Chciałam podkreślić nim swoją urodę.

Makijaż permanentny wykonywała prawdziwa profesjonalistka

makijaż permanentny ŁódźObecnie najbardziej popularnym zabiegiem makijażu permanentnego jest zdecydowanie makijaż brwi. Chciałam wykonać na sobie ten zabieg, ale zależało mi też na makijażu permanentnego ust. O ile obecnie dość łatwo jest znaleźć gabinety kosmetyczne wykonujące bardzo ładny makijaż tego typu w przypadku brwi, to z ustami jest już trochę ciężej. Na szczęście jeżeli chodzi o makijaż permanentny Łódź ma naprawdę dobre gabinety kosmetyczne, a więc udało mi się znaleźć miejsce, w którym nawet usta potrafią wykonać tak, że nie wygląda to zbyt przerysowanie. W przypadku makijażu permanentnego brwi wybrałam metodę ombre z nasyceniem w poziomie. Moim zdaniem ta metoda wygląda najlepiej – naturalnie, ale jednocześnie brew jest dobrze podkreślona. Dziewczyna, która robiła mi brwi ma naprawdę wielki talent, ponieważ delikatnie zmieniła kształt mojej brwi na jej końcach przez co moje spojrzenie od razu wygląda lepiej. Z makijażu permanentnego ust też jetem niesamowicie zadowolona, ponieważ dzięki niemu udało się zatuszować fakt, że moje usta nie były za bardzo symetryczne.

Trafiłam do naprawdę świetnego studia kosmetycznego, ponieważ to jakie efekty udało się osiągnąć na mojej twarzy dzięki makijażowi permanentnemu są po prostu niesamowite. Strasznie podoba mi się to, że dzięki tym zabiegom mój codzienny makijaż jest teraz o wiele szybszy i po prostu przyjemniejszy. No i po prostu ładniej wyglądam.