reklama

Kraków master reklamy

Miastem, które może się pochwalić reklamą wysoce zintegrowaną z jego wizerunkiem jest Kraków. Reklamy uliczne, wielkogabarytowe są w sprytny i przyjemny dla oka sposób wplatane w jego architekturę. Nie ma w tym nic nachalnego, każda z reklam jest przemyślana i skonsultowana z radą miasta i plastykami miejskimi, którzy w sposób szczególny dbają o obraz miasta.

Reklama musi być dobrze zorganizowana

reklamaKraków – dawna stolica Polski może się pochwalić starannością i dokładnością w wyborze projektów reklamowych. Każdy z nich jest starannie wykonany i solidny, nie zagrażający zdrowiu czy życiu mieszkańców, co ma miejsce w innych miastach, Szczególnie charakterystyczne są szyldy podświetlane. Ich różnorodność oświetla nocą miasto, dodając mu uroku. Nie są to byle jakie neony. Są to przemyślane, dostosowane do wyglądu ulic czy ich specyfiki szyldy reklamowe. Nie jedna osoba się tym zajmuje. żeby miasto wyglądało tak pięknie jest potrzebny sztab ludzi odpowiadających za marketing. Każda oferta jest wielokrotnie dyskutowana z radnymi i są organizowane specjalne przetargi,. Nic nie dzieje się przypadkiem. Nie tylko rzetelna reklama w Krakowie zewnętrzna stojąca jest tak dobrze zorganizowana. Również oklejanie samochodów nie jest przypadkowe. Każdy projekt jest osobno oceniany i dopiero dopuszczany do obiegu. Inne miasta mogą pozazdrościć skrupulatności Krakowa w tym temacie. Każdy sklep czy nawet reklama jogurtu jest konsultowana, żeby nie szpeciła ulic, zabytków czy wspaniałych budynków, których w Krakowie z całą pewnością nie brakuje. Restauracje i puby przechodzą specjalne kontrole, po których otrzymują lub też nie otrzymują pozwolenia na montaże obiektów reklamowych. Niezwyczajne, ładne obiekty otrzymują nagrody w konkursach na najładniejszy obiekt.

To pozwala na większą staranność bo konkurencja jest duża biorąc pod uwagę wszystkie agencje reklamowe.Projekt jest jakościowo lepszy. Jest on wtedy lepiej wykonany, ma jakościowo lepsze materiały i jest stabilniejszy. Jest to również dobre dla osoby, która za to płaci, gdyż starcza jej to na dłuższy okres czasu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.