Każda waga w sklepie jest niezawodna

To, że będę posiadał sieć sklepów wydawało mi się kiedyś nierealne. Uważałem, że jak uda mi się utrzymać ten jeden sklep to już będzie sukces. Produkty jednak, które oferuję cieszą się sporym zainteresowaniem w całym województwie i otworzyłem więcej sklepów.

Używam tylko wag sklepowych, które są dokładne

wagi sklepowe casZaciągnąłem kredyt na otwarcie innych sklepów, ponieważ nie posiadałem takiej ilości środków, żeby je jednorazowo wyłożyć. Dzięki kredytowi udało mi się wszystko zorganizować. W każdym moim sklepie posiadam wagi sklepowe cas, które są bardzo dokładne. Polecił mi je jakiś czas temu przedstawiciel handlowy i zdecydowałem się skorzystać z tej oferty. Okazał się to strzał w dziesiątkę, ponieważ wagi sklepowe cas są niezawodne. Zatrudniam samych doświadczonych sprzedawców, którzy wszystko potrafią ogarnąć bez żadnego problemu. W największym sklepie zaś posiadam wagę, którą obsługują klienci sami. Od razu drukuje się cena za produkt a na panelu można wybrać konkretny produkt. W dużym sklepie to świetne rozwiązanie, które ułatwia nie tylko klientom zakupy, ale również pracownicy mają dzięki temu mniej obowiązków. W mniejszych sklepach są wagi obsługiwane przez moich pracowników. Wszystkie wagi sklepowe cas, które posiadam, są z legalizacją i dzięki temu mam pewność, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na początku ja sam sprzedawałem w sklepie i obsługiwałem wszystko. Kasę fiskalną, wagę i radziłem sobie doskonale. Przeszkoliłem wszystkich pracowników i teraz oni robią to świetnie.

Jestem cenionym biznesmenem, którego wszyscy zapraszają na różne spotkania i konferencje. Rodzina była początkowo sceptycznie nastawiona, ale z czasem sami zauważyli, że to jest na prawdę świetny interes. Moja żona wspiera mnie przez cały czas.