Jakie suplementy warto brać do crossfitu?

 

Są różne dyscypliny sportowe, w końcu każdy człowiek woli coś innego. Z tego powodu trzeba spróbować różnych rzeczy by dowiedzieć się co takiego jest najlepsze dla danej jednostki. Z pewnością bardzo popularny stał się ostatnio crossfit, jednak jakie suplementy można brać do niego? Już tłumaczę.

Które suplementy są istotne przy crossficie?

suplementy crossfitNależy zauważyć że w przypadku crossfit mamy do czynienia zarówno z używaniem sporej siły jak i wytrzymałości. Dlatego też należy dobrze dobrać suplementy dla siebie na pewno wszelkiego rodzaju witaminy czy minerały są istotne, tak żeby ciało wytwarzało odpowiednią dawkę testosteronu, a przy tym nie potrzebowało niszczyć mięśni. Dlatego jest to naprawdę podstawa jeśli chodzi o suplementy i radzę się zaopatrzyć w odpowiednią ich ilość. Jednak nie można zapominać też o innych związkach, chodzi przede wszystkim o aminokwasy bcaa oraz kwasy tłuszczowe omega-3. W przypadku tych aminokwasów możecie liczyć na lepszą regenerację mięśni co jest niezwykle istotne dla każdego sportowca nieważne czy zajmuje się tym zawodowo czy też amatorsko. W przypadku kwasów tłuszczowych należy zauważyć że często nasza dieta jest uboga w ryby czy też orzechy przez co organizm nie dostaje ich wystarczająco dużo. Z tego powodu radziłbym pomóc sobie z ich suplementacją. To naprawdę zdoła pomóc wam w przypadku chęci osiągania jeszcze lepszych wyników sportowych. Osobiście przede wszystkim te suplementy wam polecam, choć nie ukrywam że należy sprawdzić na sobie które suplementy crossfit są najlepsze. Kreatyna jest też całkiem dobrym wyborem o którym należy pamiętać.

Jest kilka substancji które z pewnością się wam przydadzą, o ile zależy wam na ciągłym polepszaniu swoich wyników. Z tego powodu radzę zastanowić się dobrze czego tak właściwie potrzebujecie. Każdy organizm jest inny, a wy najlepiej znacie swój. Trzeba to wykorzystać i kupić odpowiednie produkty.