Jaką serwetę położyć na święta

Pierwszy raz w tym roku zdecydowałam się zrobić święta w swoim domu. Zawsze jeździłam do rodziców, ale tym razem miało się to zmienić. Mieszkałam we własnym mieszkaniu, które było duże i bez problemu mogłam pomieścić rodziców i rodzeństwo. Wszystkich zaprosiłam.

Świąteczna serweta na stole w jadalni

serweta na stółRodzice ucieszyli się z mojego zaproszenia i od razu potwierdzili swoją obecność. Mogłam więc zabrać się za przygotowywania. Zamierzałam całe mieszkanie ustroić, ażeby panował w nim świąteczny nastrój. Na zakupy wybrałam się do sklepu, gdzie dostępne było całe wyposażenie mieszkań. Najbardziej potrzebna była mi jakaś tematyczna serweta na stół, gdyż nic takiego nie miałam. W sumie to serwet nie używałam. Teraz jednak była wyjątkowa sytuacja i musiałam nabyć jakąś ładną serwetę. To jej szukałam w pierwszej kolejności. Dostępnych było wiele serwet na święta i wybrałam tę, która spodobała mi się najbardziej. Resztę ozdób kupiłam bardzo szybko, bo dokładnie wiedziałam czego szukać. Kiedy wróciłam do domu to od razu położyłam serwetę na stół. Od razu prezentował się on lepiej i cieszyłam się, że zdecydowałam się na ten zakup. Serweta była biała i miała wyszyte piękne wzory. W dniu świąt rodzice z rodzeństwem przyjechali punktualnie. Mama od razu zwróciła uwagę na moją serwetę, która bardzo jej się spodobała. Pytała gdzie ją kupiłam. Poleciłam jej sklep, w którym dostępne były takie serwety. Święta były bardzo udane a ja poradziłam sobie doskonale ze wszystkim. 

Mama zaraz po świętach udała się do tego sklepu i kupiła sobie kilka serwet. Trafiła akurat na promocję i za wszystko zapłaciła o wiele niższą cenę. Ja także kupiłam więcej serwet, gdyż z nimi stół wyglądał o wiele lepiej. W swojej szafie miałam dużo różnych serwet na stół.