Jak wykonać ładne zdjęcia?

Jako para młoda z dość ograniczonym budżetem staraliśmy się bardzo dobrze dobierać osoby do współpracy podczas tego tak ważnego dla nas wydarzenia. Zatrudnienie doświadczonego fotografa zarówno wykonującego fotografię ślubną, jak i weselną oraz te, które mają charakter bardziej artystyczne.

Artystyczne zdjęcia plenerowe

plenerowa sesja ślubnaNa przykład sesje w plenerze, to nie lada wyczyn, któremu należy podałać w odpowiedni sposób, aby móc później cieszyć się z bardzo dobrej jakości pamiątek, które zostają w końcu na całe życie i z tego też względu zdecydowaliśmy się zarówno na komplet sesji zdjęciowych, czyli wykonywanej zarówno podczas wesela, jak i ślubu. Byliśmy także zainteresowani sesją plenerową ślubną, która w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej modna. Posiadaliśmy określony budżet, jednakże plenerowa sesja ślubna wychodziła na tyle korzystnie cenowo, że wcale nie musielibyśmy odkłniadać ciągu roku. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej, że nie jest to aż tak duża inwestycja, zaplanowal byśmy ten budżet do wydania na inne rzeczy, jednakże teraz było trudne, zmienić nasze plany jeśli chodzi o inwestycje oraz wszystkie atrakcje, które czekały gości na weselu i ślubie. Chcieliśmy, aby sesja ślubna była bardzo efektowna, dlatego też nie szczędziliśmy uwag odnośnie strojów, a także wybranego miejsca przez fotografa, gdyż sami widzieliśmy, co nam się podoba najbardziej i z czego będziemy zadowoleni. Plenerowa fotografia ślubna to bardzo trudna dziedzina, w której specjalizują się osoby mogące się pochwalić bogatym portfolio.

Do wykonania plenerowej sesji ślubnej przekonał nas nasz wspólny znajomy, który kilka miesięcy temu brał ślub i nie szczędził budżetu, jednakże myśleliśmy, że będzie to koszt około kilku tysięcy złotych, a całość jednak zamknęła się w okolicach 500 zł. Byliśmy bardzo zadowoleni, a efekty sesji zdjęciowej były po prostu cudne i podobały się każdemu, zarówno nam, jak i wszystkim zaproszonym gościom, gdyż wykorzystywaliśmy również podczas wydarzenia.