Jak dobrać odpowiednie oprawki?

Wybór dobrych oprawek nie jest łatwy. W końcu okulary naprawdę potrafią zmienić to jak wygląda nasza twarz. Nie ma nic gorszego niż źle dobrane oprawki. Okulary mogą podkreślić nasze spojrzenie i sprawić, że nasza twarz wygląda o wiele bardziej interesująco. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu i poszukać dobrych oprawek.

Oprawki powinny być wysokiej jakości

oprawki GuessJest kilka zasad, które z pewnością pomagają przy wyborze odpowiednich okularów. Wszystko zależy od kształtu twarzy. Przykładowo jeżeli ktoś ma kwadratową twarz to powinien wybrać oprawki o dość okrągłym kształcie. Dobre też będą wąskie oprawki. Natomiast kiedy ma się twarz okrągłą to kwadratowe oprawki będą najlepsze. Na rynku jest naprawdę dużo różnych producentów oprawek i w każdym salonie optycznym można znaleźć ciekawe modele okularów. Są jednak firmy, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Warto jest na przykład spróbować przymierzyć oprawki Guess, które cechuje bardzo nowoczesne wzornictwo i wysoka jakoś materiałów, z których okulary zostały wykonane. Dobrze jest kierować się pewnymi sprawdzonymi metodami wybierania oprawek, ale trzeba pamiętać o to bym, że to my musimy czuć się dobrze w danych okularach. W końcu okulary będą towarzyszyć nam właściwie codziennie i to przez długi okres czasu. Ważne jest też to żeby oprawki były solidne.

Trzeba pamiętać, że mimo wszystko najważniejsze jest to by wybrać takie  oprawki, które nam się podobają. Jeżeli ktoś ma okrągłą twarz ale podobają mu się okrągłe oprawki i dobrze oraz czuje się w nich dobrze mimo, że w teorii nie powinien takich oprawek mieć to ważniejsza jest jego opinia, a nie pusta teoria. Warto też się zdać na opinię dobrego optyka, który będzie umiał dobrze dobrać oprawki do całego naszego wizerunku.