Jadę z moim zespołem muzycznym na koncert

Kilka lat temu założyłem z chłopakami zespół muzyczny. Nie mamy póki co na koncie żadnych spektakularnych osiągnięć, ale pojawiamy się w różnych klubach i tam gramy. Ostatnio pojawiła się ogromna szansa, którą koniecznie musiałem wykorzystać.

Muzyka naszego zespołu bardzo spodobała się widowni

zespół muzyczny wrocławZnajomy organizował festiwal muzyczny u siebie w miejscowości i szukał młodych talentów. Od razu mnie to zainteresowało, ponieważ chciałem, żeby mój zespół muzyczny wrocław został zauważony i doceniony. Łukasz powiedział, że chętnie nas przyjmie i zagramy kilka kawałków. Będziemy występować przed jakimś znanym wokalistą, który jest gwiazdą wieczoru. To idealny czas dla nas, ponieważ będą obecni wszyscy i każdy będzie mógł posłuchać jak gramy. Od razu zwołałem cały swój zespół muzyczny wrocław i poinformowałem chłopaków o festiwalu. Byli zachwyceni i od następnego dnia ćwiczyliśmy regularnie, żeby wypaść jak najlepiej. Zagramy nasze największe hity, ale też będzie kilka coverów. To na pewno spodoba się widowni, która jest wymagająca. W dniu koncertu pojechaliśmy na miejsce dużo wcześniej, ponieważ chcieliśmy się przygotować i rozstawić sprzęt. Wynajęliśmy busa i zapakowaliśmy się bez problemu. Na widowni było mnóstwo ludzi, ale nie mieliśmy tremy. Wiedzieliśmy, że ze wszystkim sobie poradzimy. Kiedy pojawiliśmy się na scenie to przywitano nas ogromnymi oklaskami. To dodało nam jeszcze więcej pewności siebie. Widowni nasz występ bardzo się spodobał i nawet były bisy, na co szczerze mówiąc nie liczyłem.

Od tamtego festiwalu minął już jakiś czas. Jesteśmy często zapraszani na różne imprezy a ludzie nas już rozpoznają. W przyszłym roku chcemy wydać swoją pierwszą płytę, nad którą teraz bardzo ciężko pracujemy. Na pewno odniesiemy sukces.