Innowacyjna technologia drukowania UV w Gdańsku

Drukowanie w technologii UV ma wiele zalet i możliwości. W przeciwieństwie do tradycyjnych drukarek pozwala na zadrukowanie powierzchni o różnych kształtach, w efekcie czego uzyskujemy produkt najwyższej jakości. W wielu miastach w Polsce, w tym w Gdańsku, firmy mają już w swojej ofercie taką usługę.

W Gdańsku wydrukujesz dokumenty w technologii UV

drukowanie uv gdańskDruk technologią UV jest najnowszą metodą druku cyfrowego. Nazwa pochodzi od lamp ledowych, które są zainstalowane przy głowicach drukujących i emitują światło ultrafioletowe, czyli w skrócie UV. Drukarki UV posiadają również specjalne tusze polimerowe. Dzięki tym rozwiązaniom druki UV są odporne na czynniki atmosferyczne, ponadto charakteryzują się dużą głębią kolorów. Mogą być również tworzone na wielu materiałach płaskich, jak na przykład na foliach, banerach czy różnego rodzaju tkaninach. Co ważne, podczas procesu drukowania nie wydzielają się żadne szkodliwe zapachy, nie zagraża zatem innym ludziom. Jak widać istnieje wiele możliwych zastosowań i możliwości, jakie daje drukowanie UV Gdańsk jakiś czas temu stał się siedzibą firmy, która oferuje tego typu usługi. Drukarnia korzysta z nowoczesnych maszyn oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Można zamówić profesjonalny druk na szkle, folii, płytach meblowych oraz fototapety i plakaty w dowolnym wymiarze. Firmę w Gdańsku cechuje indywidualne podejście do klienta i dostosowanie oferty do jego potrzeb. Przystępne są również terminy realizacji.

Dzięki technologii UV wydruki nabierają nowego wymiaru. Przede wszystkim cechuje je doskonała jakość obrazu i odporność na czynniki zewnętrzne. Wbrew pozorom wykonanie druku metodą UV nie jest droższe od wydruku wykonanego za pomocą tradycyjnych drukarek. Z całą pewnością jest to przyszłość drukowania wielkoformatowego.