Funkcjonalność koparko-ładowarek

Trudno nam wyobrazić sobie budowę bez obecności koparek, ładowarek i wszelkiego rodzaju innych ciężkich sprzętów budowlanych. Coraz częściej producenci sprzętów budowlanych starają się połączyć funkcjonalności dwóch lub większej ilości sprzętów, by optymalizować wykonywaną przy ich pomocy pracę, a także miejsce, którego nigdy na budowie nie jest za dużo.

Koparko-ładowarki od firmy CASE

koparko-ładowarki CASEJednym z producentów dostarczających na rynek ciężkie sprzęty budowlane jest firma CASE. Jeśli chodzi o koparko-ładowarki CASE są to urządzenia dostępne na rynku w kilku modelach, dzięki czemu możemy dobrać idealny sprzęt do potrzeb realizowanych przez nas zamówień na budowach różnego rodzaju. Generalnie sprzęty z kategorii koparko-ładowarek produkowanych przez firmę CASE zapewniają użytkownikom świetne osiągi, a co za tym idzie również wysoką wydajność wykonywanej pracy. Sprzęty wyposażane są w silniki spełniające najwyższe normy Tier 4 Final, dzięki czemu praca na nich może być efektywna i szybka. Z pewnością duży wpływ na szybkość i dokładność pracy ma również system amortyzacji ramion ładowarkowych i możliwość szybkiego ustawienia wysięgnika koparki. Doskonałym posunięciem ze strony firmy CASE jest wypuszczanie produktów z manualną skrzynią biegów bądź ze skrzynią biegów w typie automatycznym. Dzięki temu sprzęt może emitować możliwie jak najmniejsze ilości spalin, zużywając jednocześnie jak najmniej paliwa.

Firma CASE, dbając o dostosowywanie sprzętu do różnych warunków pracy i potrzeb związanych z konkretną budową, dostarcza różne rodzaje łyżek, a także inne akcesoria osprzętu, które charakteryzują się łatwym procesem wymiany. Jest to możliwe dzięki zintegrowanemu szybkozłączu w ramieniu koparkowym, co niezwykle ułatwia pracę operatora.