Dziecięcy pokój ze smerfami

 

Od stycznia ubiegłego roku pracuję w sklepie z akcesoriami do domu i na co dzień zajmuję się doradztwem w kwestii wyposażenia wnętrz. Konkretnie moją specjalizacją są sypialnie; zarówno te dla dorosłych, jak i dziecięce. Jeżeli chodzi o modę u najmłodszych, ostatnio prawdziwym hitem stała się pościel smerfy. Jak się dowiedziałam bajka wróciła do łask i po kilku latach posuchy znowu święci triumfy wśród dzieciaków, a i dorośli lubią  na nią zerknąć.

Smerfna pościel do dziecięcej sypialni

pościel smerfyNa co dzień staram się śledzić bieżące trendy oraz nowinki. Obecnie nie jest to specjalnie trudne. Niemalże każdy ma stały dostęp do internetu, a co za tym idzie; do portali społecznościowych, na których użytkownicy prezentują przeróżne zdjęcia. Jest to prawdziwa kopalnia inspiracji i pomysłów dla ludzi, którzy zajmują się aranżacją wnętrz. Oczywiście, dekoracje są bardzo uzależnione od aktualnie panującej mody, w związku z czym, jeżeli na ekrany kin wychodzi duża bajkowa produkcja, na obejrzenie której dzieci namawiają swoich rodziców, to natychmiast producenci wszelkich akcesoriów ruszają do pracy i tworzą tematyczne ozdoby. Nie inaczej jest w przypadku sypialni. Chociażby wspomniana  pościel smerfy, trafiła na nasze półki niespełna tydzień temu, a cieszy się taką popularnością, jak mało który produkt w asortymencie całego sklepu.

Oczywiście, trzeba powiedzieć, że jest ona ładna i wdzięcznie będzie uzupełniała wnętrze dziecięcego pokoju, dodając mu kolorytu. Jednak nie spodziewałabym się, że może stać się ona aż takim hitem. Tymczasem podczas pracy raz po raz podchodzą do mnie kolejni rodzice, którzy szukają pościeli na półkach. Dobrym pomysłem producentów jest także stworzenie kilku wymiarów, tak by dopasować się do każdych wymagań.