Dron Syma w nowej odsłonie!

Syma jest uznaną na rynku światowym marką specjalizującą się w konstrukcji wysokiej klasy dronów przeznaczonych tak dla początkujących pasjonatów pilotowania jak i dla bardziej doświadczonych użytkowników. Drony firmy Syma przeznaczone są zarówno do użytku prywatnego jak i celów komercyjnych, np. reklam video z lotu ptaka.

X5UW – czyli jeszcze większa precyzja!

dron syma x5uwSyma X5UW posiada funkcję wyznaczania trasy oraz nowoczesny tryb inteligentnej orientacji lotu, którego zaleta polega na tym, że dron kieruje się w stronę pilota bez względu na wrianty pozycji drona względem czujnika. Syma X5UW posiada także tryb umożliwiający zawiśnięcie drona w jednym miejscu jak to potrafią niektóre ptaki drapieżne -odpada zatem wyczerpująca konieczność stałej kontroli wysokości drona. Dzięki trybowi zawisu możemy cieszyć się możliwością wykonywania zdjęć ze stałej pozycji pozbawionej zbędnych, zakłócających efekty naszej pracy drgań. Również stabilizacja naszego sprzętu podczas lotu którą gwarantuje osiowy żyroskop wmontowany w Symę X5UW stanowi zdecydowaną poprawę warunków pracy urządzenia. Warto zaznaczyć, że dron Syma X5UW jest kompatybilny ze specjalną aplikacją Syma GO pozwalającą na sterowanie urządzeniem z wykorzystaniem telefonu komórkowego. Syma X5UW jest dronem, którego przewagą nad poprzednimi modelami są nie tylko zmodernizowane parametry techniczne ale również futurystyczne, nowoczesny i schludny wygląd który olśni nas gdy spójrzmy nań na tle bezchmurnego, niebieskiego nieba.

Zachęcamy do sprawdzenia na własnej skórze możliwości jakie niesie ze sobą użytkowanie drona X5UW. Obecna pora roku do doskonała okazja dla wykonania zapierających dech w piersiach zdjęć lub weekendowych wypadów za miasto. Jeśli jeszcze nie próbowałeś zabawy z dronami, model X5UW dzięki łatwemu w obsłudze panelowi świetnie nada się do rozpoczęcia twojej przygody.