Dostawcze auta na wynajem

Wypożyczalnie samochodów dostawczych bardzo często oferują floty samochodowe, czyli kilka, jak nie kilkanaście samochodów, z których może korzystać firma zainteresowana wynajmem. Moja firma jest bardziej startupem, niż firmą, dlatego też nie mieliśmy praktycznie żadnych funduszy, a już na pewno nie na wpłacenie niezbędnej kaucji.

Samochody dostawcze dla małych firm

wypożyczalnia samochodów dostawczych wrocławJednakże po spędzeniu chwili w internecie dowiedzieliśmy się o możliwości leasingu floty samochodowej bezpośrednio z wypożyczalni. Najtańsze i najbardziej popularne modele samochodu. Sprawdziliśmy wspólnie z pracownikiem wypożyczalni, że takie modele samochodów przy posiadanym przez nas budżecie są jak najbardziej możliwe. Jednakże my chcieliśmy samochody dostawcze, a najlepiej około dwóch, albo trzech z racji tego, że nasz biznes opiera się na dostawie produktów zamówionych przez klientów. Szybko zorientowaliśmy się, że  zaoferowany samochód dostawczy przez pracownika posiada parę rys na karoserii, jednakże jego stan techniczny był idealny, a o to nam właśnie chodziło. Dodatkowo chcieliśmy okleić samochód dostawczy naszym logotypem, czyli przy wykorzystaniu folii, co pracownik wypożyczalni nam umożliwił. Jak się okazało, nie było z tym żadnego problemu, a co więcej, z racji tego, że wypożyczalnia samochodów dostawczych wrocław dla klientów posiada wiele kontaktów zaproponowała mi oklejenie samochodu bezkosztowo. Byłem zaskoczony. Od razu poprosiłem o fakturę za wynajem auta, które później rozliczać w kosztach i praktycznie byłem gotów do drogi.

Pozostały jeszcze kwestie związane z ubezpieczeniem, ale nie musiałem się w ogóle o to martwić, gdyż wszystko to spoczywało na głowie pracownika, z którym podpisywałem umowę. Nie musiałem się praktycznie o nic martwić, a jedynie podjechać na stację benzynową i zatankować samochód do pełna i ruszać w drogę do swoich klientów.