Doskonałe zabiegi mające na celu zamknięcie naczynek

Jako dziecko nie borykałam się z żadnymi problemami skórnymi. Nawet okres nastoletni, który potrafi być tak nieżyczliwy w stosunku do wielu młodych dziewcząt, przechodziłam w miarę łagodnie. Tak mi się wówczas wydawało, dopóki nie zauważyłam pękających naczynek.

Zamknięte naczynka dzięki laserowi

laserowe zamykanie naczynek - LublinPrzyznam szczerze, że dzięki temu, iż nie musiałam zmagać się w okresie nastoletnim z takimi problemami jak wysypka, trądzik, czy chociażby pojedyncze wypryski na twarzy, nieco zignorowałam potrzebę dbania o tę wrażliwą partię ciała. Do codziennej pielęgnacji stosowałam jedynie delikatne mydło, a w okresie zimowym nawet nie smarowałam twarzy ochronnymi kremami. To doprowadziło niestety do pękających naczynek, które z biegiem czasu zaczęły być dla mnie prawdziwym utrapieniem. W końcu jednak udałam się na laserowe zamykanie naczynek – Lublin wydawał mi się idealnym miejscem do wykonania takiego zabiegu, bowiem czytałam wiele pozytywnych opinii w internecie na temat tamtejszych klinik. Z początku nieco bałam się zabiegu, w końcu miał być wykonywany laserowo, jednak okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują! Przed zabiegiem zostałam poinformowana, że w trakcie jego wykonywania mogę odczuwać lekkie pieczenie, bądź swędzenie, jednakże kiedy czerwone światełko migało po moich policzkach, jedyne co czułam to… łaskotanie! Naprawdę, starałam się zachować pełną powagę, aby się nie śmiać i nie utrudniać zabiegu i muszę przyznać, że ledwo się powstrzymywałam!

Dotychczas stosowałam mnóstwo drogich kosmetyków, aby ukryć swój problem. Kosmetyków, które dodatkowo zapychały i niszczyły moją skórę nałożone w tak wielkiej ilości. Można zatem rzec, że dzięki zabiegowi zaoszczędziłam naprawdę sporo kasy, bowiem kosztował mnie on tyle, co dwa dobrej jakości podkłady, a zatem był w stu procentach opłacalny, a co najważniejsze- efektowny!