Czy w Szczyrku jest taxi?

Jeżeli wybieramy się do Szczyrku, najlepiej nie robić tego swoim samochodem. W sezonie, miasto jest nieustannie zakorkowane, a wąskie ulice nie sprzyjają dobremu tempu na ulicach. Dlatego najlepszym sposobem jest poruszanie się taksówką, dzięki czemu oszczędzimy czas, pieniądze i ustrzeżemy się ewentualnego mandatu. 

Gdzie w Szczyrku są postoje taksówek? 

miejsce postoju taxi w SzczyrkuTaksówka, to idealne rozwiązanie na szczyrkowskie drogi. Doświadczeni kierowcy doskonale znają się na topografii miasta i nie potrzebują do tego urządzeń nawigujących. Nie muszą przeciskać się często uczęszczanymi, głównymi arteriami, ale przemykają skrótami i bocznymi ulicami. Turysta zawsze ma możliwość negocjacji ceny za kurs, szczególnie gdy zamawia więcej niż jeden kurs. W przypadku turystów jest to bardzo często, podobnie jak wynajmowanie taksówkarza na cały okres pobytu. Miejsce postoju taxi w Szczyrku jest dobrze oznakowane i łatwo je znaleźć również z pomocą mapy GPS. Na postojach z reguły stoi kilka taksówek, co daje nam wybór nie tylko co do usług, ale również możemy wybrać model auta, jakim chcemy się poruszać. Taksówkarze w Szczyrku to doświadczeni kierowcy, który na swoim koncie mają dziesiątki tysięcy kursów i pewnie jeszcze więcej pasażerów. To osoby, które za kierownicą zachowują się pewnie i zawsze są uczciwe. Dlatego jeżeli jesteśmy zainteresowani przewozami osób – taxi ze Szczyrku to doskonałe rozwiązanie. Również na dłuższy pobyt. Ceny za kurs i tak są niższe niż w największych, polskich miastach, a samo miasto nie jest duże więc kursy są krótsze. 

W Szczyrku mamy kilka postojów taksówek. Oczywiście są one zlokalizowane w newralgicznych punktach miasta. Tak, by turyści mogli bez problemu dostać się do miejsca rezydowania, a także spokojnie wracać po udanych imprezach w centrum miasta.